Sibel Star Look Lash Applicator

Sibel Star Look Lash Applicator is een handige tool doe je helpt bij het plaatsen van kunstwimpers die er voor zorgen dat alles perfect verloopt tijdens het plakken.

€ 3,95 € 3,26

In voorraad

Sibel Star Look Lash Applicator

Sibel Star Look Lash Applicator is een handige tool doe je helpt bij het plaatsen van kunstwimpers die er voor zorgen dat alles perfect verloopt tijdens het plakken. Deze applicator heeft geen gepunt einde, maar is juist afgerond. hierdoor past de wimper precies in de tang en volgt de tang de vorm van je wimper. De klemmen zijn van rubber zodat het comfortabel in de hand ligt. 


Voordelen van deze applicator:

- Wimper tool

- Rubber en ergonomisch materiaal

- Comfortabel

- Afgerond einde

 

Gebruik:

Zorg ervoor dat de wimper recht op het rubberen gedeeld ligt en klem de wimper goed vast. Tip: Maak de wimper na gebruik schoon zodat er geen lijmresten overblijven.

Meer informatie
EAN 5412058203695
Periode na opening 12
Inhoud 11,5 cm
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:Sibel Star Look Lash Applicator
Uw waardering