Umberto Giannini Jelly Stick Sleek Wax
Umberto Giannini Jelly Stick Sleek Wax is een zachte, texturiserende wax die direct zorgt voor grip, textuur en een flexibele hold. Ideaal voor het stylen van gedefinieerde looks of een strakke, naar achteren gestylde finish.
- Voor 22:00 uur besteld, dezelfde dag verzonden*
- GRATIS verzending (vanaf € 35,- in NL)
Umberto Giannini Jelly Stick Sleek Wax
Umberto Giannini Jelly Stick Sleek Wax is een zachte, texturiserende wax die direct zorgt voor grip, textuur en een flexibele hold. Ideaal voor het stylen van gedefinieerde looks of een strakke, naar achteren gestylde finish. De wax is verrijkt met castorsolie, een krachtig ingrediënt dat droog en broos haar intens voedt. Het helpt vocht vast te houden, maakt het haar zachter en vermindert haarbreuk, terwijl je je haar in model brengt, wordt het tegelijkertijd verzorgd.
Voordelen van de wax:
- Geschikt alle soorten krullen
- Vermindert haarbreuk
- Word niet plakkerig of vettig
- CG-vriendelijk
- Verzacht de haarlijn (edges)
- Verrijkt met castor-olie
Gebruik:
Gebruik: Breng een kleine hoeveelheid aan op droog of licht vochtig haar. Werk in op de haarlijn of op strak naar achteren gestylde delen. Strijk glad met je vingers of een borstel om je gewenste look vast te zetten.droog of licht vochtig haar. Werk in op de gewenste zones zoals de aanzet, zijkanten of punten. Gebruik je vingers of een borstel om het haar glad te strijken of te vormen zoals gewenst.
| Haartype | Krullend haar |
|---|---|
| Werking | Elimineert pluis, Fixeert |
| Vrij van | Parabenen, Siliconen, Sulfaten |
| EAN | 5060472673466 |
| Periode na opening | 12 |
| Inhoud | 54gr |
