Jessicurl Too Shea! Extra Moisturizing Conditioner Travel Size -No Fragrance
Handige Travel Size van Jessicurl Too Shea! Extra Moisturizing Conditioner is een dikke, vochtinbrengende conditioner, die je haar niet zwaar of vet maakt.
- Voor 22:00 uur besteld, dezelfde dag verzonden*
- GRATIS verzending (vanaf € 35,- in NL)
Handige travel size van Jessicurl Too Shea! Extra Moisturizing Conditioner is een dikke, vochtinbrengende conditioner, die je haar niet zwaar of vet maakt. Bevat shea boter, jojoba-olie, avocado-olie en heerlijke kruiden en specerijen die goed zijn voor je haar en hoofdhuid. Zorgt ervoor dat je krullen super zacht aanvoelen. Alle conditioners kunnen worden gebruikt als leave-ins! Deze conditioner is CG vriendelijk.
Specificaties:
- Dikke, vochtinbrengende conditioner
- Verzwaart niet en maakt niet vet
- Bevat shea boter, jojoba- en avocado-olie
- Goed voor haar én hoofdhuid
- Zorgt voor zacht aanvoelende krullen
- Kan ook gebruikt worden als leave-in
- CG vriendelijk
Gebruik: Breng aan op nat haar, kam door en laat 3-5 minuten intrekken. Spoel goed uit. Gebruik vervolgens Jessicurl stylingproducten voor de beste resultaten!
CG melding: Laat je niet afschrikken door Sulfate, dit is geen sulfaat. Dit product bevat proteïne.
| Haartype | Alle haartypen, Krullend haar |
|---|---|
| Werking | Elimineert pluis, Hydrateert, Verzacht |
| Proteïne | Met proteïne |
| Vrij van | Parabenen, Siliconen, Sulfaten |
| EAN | 851543001630 |
| Periode na opening | 12 |
| Inhoud | 59ml |
Disclaimer: Onze leveranciers passen de ingrediënten van de producten soms aan zonder ons daarvan op de hoogte te brengen. Als je 100% zeker wilt weten welke ingrediënten er in een product zitten, bijvoorbeeld in het geval van een allergie, neem dan eerst contact met ons op via het contactformulier.
